Wypad na zakupy do Monachium to czysta przyjemność. Przede wszystkim jest tam ogromny wybór asortymentu, tak więc każdy – bez problemu – znajdzie coś dla siebie. W dodatku ceny są niższe niż w Polsce. Miłośnicy zakupów odzieżowych powinni skorzystać z licznych posezonowych wyprzedaży.

Noclegi - rzut oka na ceny dla 2 osób Booking.com

Rynek Viktualienmarkt

Viktualienmarkt to największe targowisko w Manachium, na którym sprzedaje się artykuły spożywcze. W pobliżu Maibaum, czyli Drzewa Majowego, można nabyć naręcze kwiatów, wiązanki ziół, owoce, warzywa, sery, wędliny czy ryby. Zakupy warto robić w tygodniu, bowiem w sobotę jest tam wyjątkowo tłoczno.

Fünf Höfe

Fünf Höfe to doskonałe centrum handlowe, nadające się zarówno na zakupy, jak i do zjedzenia smacznego posiłku. Jeśli jednak turyści chcieliby nabyć produkty spożywcze, to powinni się udać na rynek Viktualienmarkt. Znajduje się tam mnóstwo świeżych owoców, warzyw i ryb. Oprócz tego można kupić wiele innych rzeczy, np. wiązanki kwiatowe.

Maximilianstraße

W przypadku pokaźnego budżetu warto się udać na Maximilianstraße, gdzie można kupić coś ekskluzywnego. Funkcjonują tam bowiem butiki takich projektantów mody, jak Gucci bądź Armani.

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.