Targi, Monachium

Targi w Monachium uchodzą za jedne z największych na świecie. Wystarczy wspomnieć, że co roku w ponad 40 specjalistycznych imprezach bierze udział ponad 30 tysięcy wystawców z przeszło 100 państw. W dodatku targi odwiedza rocznie ponad 2 mln gości z 200 krajów.

Równie imponująco przedstawiają się liczby dotyczące powierzchni wystawienniczej. Wystawcy i zwiedzający mają do dyspozycji 17 nowoczesnych hal targowych, które w sumie zajmują 180 tys. m2 powierzchni. Dwa razy więcej miejsca przypada na tereny wystawiennicze zlokalizowane na wolnym powietrzu. Co ciekawe, poza miejscami ekspozycyjnymi na terenie Monachijskich Nowych Terenów Targowych (Neue Mese München) można znaleźć tak nietypowe obiekty, jak kaplica, kącik zabaw dla dzieci czy punkt obsługi pasażerów linii lotniczych. Oczywiście oprócz nich funkcjonują też nieco bardziej standardowe punkty, jak chociażby lokale gastronomiczne czy usługowe (poczta, szatnia).

Monachijskie Nowe Tereny Targowe są w rzeczywistości spotkaniem przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże. Wystarczy wspomnieć, że w targach uczestniczą przedstawiciele firm zajmujących się nieruchomościami, budownictwem, systemami alarmowymi, elektroniką, mechaniką, motoryzacją, handlem artykułami spożywczymi czy też odzieżą lub biżuterią. Zwiedzający mają więc możliwość zapoznania się z najnowszymi światowymi trendami, natomiast wystawcy podglądają działania konkurencji oraz nawiązują nowe kontakty z przedstawicielami różnych branż.

www: Kalendarz imprez targowych w Monachium

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.