Dubrownik to niezwykle bogata oferta dla miłośników nocnego życia. Do dyspozycji jest wiele klubów, barów, a także galerii i scen koncertowych. Większość z nich położona jest na terenie Starego Miasta, w obrębie murów, więc nie ma problemu aby do nich dotrzeć.

Świetną muzyką oraz pokazami sztuki ulicznej bardzo często zachwyca ulica Dubrownika – Stradun. Wiosną i latem na każdym placu miejskim odbywają się koncerty jak i spektakle artystyczne.

Wieczorem do wyboru jest wiele dyskotek i barów, a pośród nich, u wejścia do Starego Miasta najbardziej znany klub Revelin, który łączy w sobie klimat dawnego i obecnego Dubrownika tworząc niepowtarzalną atmosferę. Przez cały sezon słychać tu muzykę elektroniczną.

Jest tu również wiele mniejszych klubów, barów koktajlowych oraz dyskotek między innymi EastWest oraz Capitano. Dla fanów rytmów latynoskich klub Fuego.

W Dubrowniku jest również jedno kasyno.

Godny polecenia na dyskotekowe szaleństwo jest stworzony w dawnej fabryce farb i lakierów Factory Club przy ulicy Vukovarskiej, nieopodal Mercante Shopping Center. Może się tu bawić jednocześnie aż 1500 osób. To jeden z najlepszych klubów Dubrownika, w którym wstęp od czwartku do soboty od godziny 22 kosztuje około 30 kun.

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.