Aby wypożyczyć samochód, trzeba mieć skończone 21 lat, okazać paszport (lub dowód) oraz prawo jazdy (w niektórych wypożyczalniach musi być ważne od co najmniej 1 roku).

W mieście działają wszystkie większe firmy zajmujące się wynajmem samochodów m.in. autoeurope, europcar, avis, budget, e-sixt, dlatego rezerwacji można dokonać online już z Polski.

Na lotnisku i w jego najbliższych okolicach znaleźć można wypożyczalnie samochodów. Bezpieczniej jednak jest wypożyczyć samochód jeszcze przed wyjazdem, działanie to gwarantuje większy wybór i często niższe ceny. Cena wypożyczenia samochodu zaliczanego do najniższej klasy to około 35 euro za dobę, za samochód klasy wyższej zapłacić należy około 45 euro za dobę i więcej. Ceny i dostępne opcje można sprawdzić np. na stronie Rentalcars.com. Po centrum Wenecji ciężko jest się poruszać samochodem, ale można nim dojechać do specjalnych punktów, gdzie zostawić można samochód i wykorzystać go później do zwiedzania pobliskich plaż i okolicznych miejscowości. <!– np. na www.autoeurope.pl.

Noclegi - rzut oka na ceny dla 2 osób Booking.com

Wynajem samochodów - tania wypożyczalnia
–>

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.