W związku z tym, że Poznań jest jednym z największych miast Polski, to i zakupy w nim są prawdziwą przyjemnością. Mnogość sklepów, butików, galerii i centrów handlowych skłania do oddania się zakupowemu szaleństwu.

Myśląc o zakupach w Poznaniu, wiele osób od razu na myśl przychodzi Stary Browar czy Galeria Malta. To właśnie tam skupiają się najbardziej znane marki. Spośród innych centrów handlowych warto wymienić Pestkę, Plaza lub M1. Osobną kwestią jest Factory w Luboniu pod Poznaniem. Można tam kupić sporo ciekawych kolekcji w niższych cenach. Interesującym rozwiązaniem jest też Wielkopolska Giełda Odzieżowa, ale aby się do niej dostać, trzeba posiadać specjalną kartę. Generalnie jest to jedno z największych centrów handlu hurtowego w Polsce północno – zachodniej. Klienci mają do dyspozycji lokale rozlokowane na 7000 mkw. i zajęte przez 400 stoisk producentów, importerów i handlowców.

Nietypową formą zakupów jest też odwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich gdzie podczas niektórych wystaw można nabyć towary jak np. meble po atrakcyjnych cenach.

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.