Podróż pociągiem

Podróż pociągiem między Warszawą a Wilnem jest dość długa, ale i tania. Czas podróży wynosi średnio 10 – 16 godzin (w zależności od trasy i ilości przesiadek). Natomiast za bilet trzeba zapłacić między 100 a 160 zł. Ostateczna cena przyjazdu uzależniona jest m.in. od komfortu podróżowania. Rozkłady jazdy dostępne są pod adresem: rozklad-pkp.pl oraz www.litrail.lt

Autobus za pociąg PKP

PKP zawiesiły połączenie pociągu Balti pomiędzy stolicą Polski a stolicą Litwy. W zamian za to uruchomiono nowoczesne połączenie autobusowe. Autokar kursuje trzy razy w tygodniu z Warszawy. Wyjeżdża w poniedziałki, środy i piątki ok. godz. 23.00. Jednorazowo może zabrać 48 pasażerów. Pojazd zatrzymuje się także przed dworcem w Białymstoku.

W autobusie znajduje się toaleta, klimatyzacja, video.

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

Komentarzy dla “Pociągiem do Wilna”: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Ja chcę zobaczyć Wilno, przywróćcie ten pociąg ! Skandal, kraj tak blisko, a nie ma pociągu przez jakieś polityczne sprawy..

  2. Najlepiej jechać autokarami SIMPLE EXPRESS lub ECOLINES. Już za 10zł można znaleźć bilet, a najwięcej zapłaciłem 64 PLN. Podróż w komfortowym autokarze z klimą (i niekiedy wi-fi). Nie ma co się męczyć pociągiem. Będzie drożej i dłużej a tu do 8 godzin …

  3. Jechałem autobusem kila razy. O klimatyzacji i TOALECIE należy zapomnieć. Czas jazdy około 10 godzin, cena biletu ponad 100 zł. Jazda męcząca, nie to co pociągiem.