Nocne życie

Wbrew pozorom zapadnięcie zmroku w Warszawie nie oznacza spokoju i konieczności położenia się do łóżka. Wręcz przeciwnie! Miasto budzi się wtedy do życia.

Całonocne imprezy, kluby i bary otwarte do późnych godzin oraz wiele miejsc, w których można zaszaleć to typowe zjawiska dla Warszawy. Wszystko zostało dość sprytnie pomyślane, bowiem do kultowych miejsc można dojechać środkami komunikacji miejskiej lub taksówką. Nie ma więc problemu jeśli ktoś będzie miał dość pobytu w przytulnej siedzibie warszawskiej bohemy i będzie chciał się udać do lokalu, w którym grają muzykę elektryczną. Jedynym wymogiem jest dostosowanie stroju i wyglądu do miejsca, w którym się akurat chcemy znaleźć. W niektórych dyskotekach i klubach stosowana jest bowiem tzw. selekcja.

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

1 komentarz dla: “Nocne życie w Warszawie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Koniecznie odwiedźcie Coctail Bar Max & Dom Whisky na Kruczej. Ogromny wybór alkoholi z najodleglejszych zakątków świata oraz cocktaile przygotowywane z najbardziej egzotycznych owoców. Mają tam również oddzielny pokoik gdzie na półkach stoi ok. 500 butelek samej whisky z całego świata. Brakowało takiego miejsca na naszej mapie.