Restauracje, kawiarnie

Z racji tego, że Dania jest krajem liberalnym mieści się tam kilkadziesiąt klubów, w których można się bawić do samego rana. Większość z nich zlokalizowanych jest w samym parku Tivoli lub w jego okolicach. Część znajduje się w pobliżu placu Ratuszowego, w okolicach Central Railroad Station, w dzielnicy Nyhavn, przy ulicy Strøget oraz Frederiksberg.

Nocne życie

Kopenhaga nocą jest niezwykle urokliwa: poczynając od Tivoli, które jest znane na całym świecie, a na dzielnicy czerwonych latarni kończąc. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób chce się bawić do późnych godzin nocnych. Z tego też względu kluby nocne są otwarte nawet i do godziny piątej rano.

Co ciekawe, życie nocne rozkwita tu dopiero po północy – do tego czasu niemal nic się nie dzieje. Przed 24.00 można jedynie wpaść do kawiarni i barów zlokalizowanych w centrum miasta lub w dzielnicach Norebro, Vesterbro i Osterbro. W przypadku dłuższej zabawy, warto przenieść się do jakiejś dyskoteki, Sali koncertowej lub klubu.

Pozostałe artykuły nt. tego miasta znajdziesz rozwijając MENU.

Komentarzy dla “Kluby i restauracje w Kopenhadze”: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Cena, tak jak napisane jest w artykule, obowiązuje w przypadku bagażu podręcznego i płatności przy użyciu karty Mastercard Prepaid. Jednakże cena może ulec zmianie, gdyż pula biletów z niską ceną może się skończyć.

  2. Polecam na noc klub Rust – nieformalna, luzna atmosfera, tańce do rana!